NiceBoy X-Fit GPS - fitness náramok, Black

Nové
CENA S DPH
59.99 €
34.99
Kód produktu: 397146

POPIS: NiceBoy X-Fit GPS - fitness náramok, Black

Niceboy X-fit GPS - neuveriteľne nadupaný a chytrý náramok

NiceBoy X-Fit s GPS

Prečo kúpiť NiceBoy X-Fit s GPS

  • náramok Vám pomôže s presnosťou monitorovať Vaše výkony bez nutnosti so sebou počas aktivity nosiť mobilný telefón a využívať jeho GPS.
  • vďaka zabudovanému GPS modulu získate dáta o trase, vzdialenosti, rýchlosti / tempe či prevýšenie, ktoré môžete následne analyzovať v aplikácii (v českom jazyku). Veľmi praktické je tiež zobrazenie trasy na Google Maps priamo v aplikácii.
  • náramok umožňuje výber až z 22 športov. Od bežných, ako sú beh, cyklistika, futbal, tenis či lyžovanie, až po napríklad jogu, spinning, švihadlo, Plank či celý rad ďalších.
  • športové módy vypočítavajú údaje (napr. Spálené kalórie) priamo na mieru zvolenej aktivite. Náramok Vám navyše umožní informácie o Vašich aktivitách ukladať do svojej internej pamäte až po dobu 7 dní.
  • náramok vykonáva priame meranie srdcového tepu
  • samozrejmosťou su upozornenia z telefónu, monitoring denných aktivít, monitoring spánku, budík (s vibráciami) a poteší aj informácie o aktuálnom počasí.
  • vďaka výkonnej batérii vydrží náramok až 10 dní bežnej prevádzky na jedno nabitie. V prípade zapnutej GPS vydrží potom približne 5 hodín. Náramok sa plne dobije už za 2,5 hodiny pomocou USB priamo na náramku.
  • zásadnou dominantou náramku X-fit GPS je prehľadná aplikácia lokalizovaná do českého jazyka. V aplikácii si môžete prezrieť vašu dennú aktivitu (kalórie, kroky, vzdialenosť, srdcovú aktivitu či dáta z monitoringu spánku), ale tiež sa v nej ukladajú všetky vaše uskutočnené športové aktivity.
  • ku každej športovej aktivite potom aplikácia ponúka jej detailnú analýzu. K dispozícii sú presné dáta trasy, ktorú pomocou Google Maps zobrazujete priamo v aplikácii, rozbor vášho tempa po jednotlivých kilometroch, graf srdcovej aktivity (vrátane tepových zón) , prevýšenie a celý rad ďalších ukazovateľov.

Technická špecifikácia

Verzia Bluetooth: 4.0
Doba prevádzky: Až 10 dní bez GPS, až 5 hodín s GPS
Batéria: 160 mAh Li-Ion
Nabíjanie: 5V / 1A
Doba nabíjania: okolo 2,5 hodiny
Vodotesnosť: podľa normy IP67 (do hĺbky 1 meter po dobu 30 minút)
Displej: 0,96 "OLED
Kompatibilita: Android (4.3 alebo vyšší) a iOS (8.3 a vyššie)
Vzdialenosť prenosu: 10 m
Rozmery: 44 mm x 225 mm x 13,4 mm
Hmotnosť: 30 g

Obsah predajného balenia:

Fitness náramok Niceboy X-Fit GPS
Návod na obsluhu

Produktové video

Recenzia na NiceBoy X-Fit GPS - fitness náramok, Black

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky