Ochranné sklo PanzerGlass UWF pre Samsung Galaxy A54 5G

Nové
Cena s DPH
25,99
Cena bez DPH: 21,66
Kód produktu: 460843

POPIS: Ochranné sklo PanzerGlass UWF pre Samsung Galaxy A54 5G

Dnes už nestačí chrániť si len displej smartfónu. Pokročilé technológie objektívu sú krehké a náchylne na poškodenie. Poskytnutím dodatočnej ochrany predídete nečakaným finančným nákladom a zaistíte, že aj v budúcnosti budú všetky funkcie objektívu fungovať spoľahlivo a podľa očakávaní.

O produkte

 • Temperácia v peci po dobu 5 hodín
  Ochranné sklo značky PanzerGlass™ je vyrábané z jedinečného japonského skla Asahi, poctivou temperáciou v peci (nie chemicky) pri teplote 500 °C po dobu až 5 hodín. Vďaka unikátnemu patentovanému technologickému postupu je pripravené odolávať všetkým nástrahám, ktorým môže byť vystavené pri každodennom používaní – pádom, škrabancom či nárazom tvrdých predmetov.
 • 2x vyššia odolnosť voči pádom
  Sklo PanzerGlass™ je 2x odolnejšie voči pádom než verzia pre predchádzajúce modely. Vďaka tomu predlžuje životnosť smartfónu a znižuje riziko drahých opráv. Svoj telefón môžete sebavedomo používať aj v náročných podmienkach a prípadný pád nebude automaticky znamenať rozbitie displeja.
 • Sklo, ktoré nepoškriabete
  Nosíte svoj Samsung vo vreckách s kľúčmi alebo inými tvrdými predmetmi? Vďaka ochrannému sklu PanzerGlass™ sa nemusíte obávať nepríjemných škrabancov na displeji. Vyvinuté totiž bolo tak, aby odolalo až 3 000 poškrabaniam, ktoré boli testované oceľovou vlnou.
 • Úroveň tvrdosti PLATINUM
  Ochranné sklá PanzerGlass™ PLATINUM sú 2x temperované a leštené, vďaka čomu získavajú ešte lepšiu tvrdosť a odolnosť voči rôznym druhom poškodenia. Bez problémov odolajú aj pádom z väčšej výšky, silnejším nárazom či poškriabaniu ostrými predmetmi.
 • Ultra-Wide Fit (Case Friendly)
  Špeciálne navrhnutá veľkosť ochranného skla, ktorá dokonale prekrýva celú prednú stranu displeja až po okraj, avšak zároveň je kompatibilná s puzdrami a obalmi. . Zabezpečuje veľmi dobrú ochranu pred rôznymi druhmi poškodenia, no zároveň zachováva vysokú citlivosť na dotyky a neskresľuje farebnosť displeja. Vďaka dokonalému prekrytiu displeja má toto sklo v porovnaní so Standard fit až o 100 % pevnejšie okraje a je o 20 % ohybnejšie. Naviac, odolá pádom z o 150 % väčšej výšky. Zabezpečuje tak špičkovú ochranu za každých okolností.
 • Nalepte ho až 200x!
  Nalepenie skla PanzerGlass™ je mimoriadne jednoduché a zvládnete ho aj v prípade, že nemáte žiadne predchádzajúce skúsenosti. No pokiaľ sa vám náhodou nepodarí na prvýkrát, nemusíte sa obávať, že sklo stratí svoju funkčnosť a budete si musieť kúpiť druhé. Silikónový povlak na zadnej strane skla PanzerGlass™ zabezpečuje, že ho môžete až 200x odlepiť a následne opätovne nalepiť bez toho, aby prišlo o svoje vynikajúce vlastnosti. Ak náhodou vymeníte váš smartfón za nový, viete ho bez problémov prelepiť.
 • Trvalo udržateľné EKO balenia
  Spoločnosť PanzerGlass™ dbá na znižovanie environmentálnej záťaže. A to nielen tým, že predlžuje životnosť zariadení a zamedzuje ich rozbitiu v dôsledku pádov alebo nárazov. Balenie je vyrobené z ekologického, trvalo udržateľného papiera s FSC certifikáciou. Ten pozostáva zo surovín, ktoré sú získavané a spracúvané s ohľadom na prírodu. Obaly produktov sú tak priateľské k životnému prostrediu a prispievajú k lepšej budúcnosti nás všetkých.

Obsah predajného balenia:

 • Tvrdené sklo PanzerGlass
 • Sériové číslo tvrdeného skla
 • Mokrá a suchá čistiaca handrička
 • Odstraňovač prachu

Recenzia na Ochranné sklo PanzerGlass UWF pre Samsung Galaxy A54 5G

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
Recenziu môže zadať len zákazník, ktorý si u nás tento produkt zakúpil.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky