Ochranné temperované sklo 4Smarts pre Samsung Galaxy S7 Edge - G935F - Ultra Clear

Nové
CENA S DPH
16.99
Kód produktu: 346664

POPIS: Ochranné temperované sklo 4Smarts pre Samsung Galaxy S7 Edge - G935F - Ultra Clear

Nekompromisná ochrana, ktorá nemá vo svojej cenovej kategórii konkurenciu na trhu, 4Smarts je stále o krok napred.


Prečo kúpiť ochranné sklo 4Smarts :

 • excelentná ochranná fólia 4Smarts pre Váš excelentný mobilný telefón
 • fólia 4Smarts je tvorená hneď niekoľkými vrstvami spojenými v jeden dokonalý celok
 • hlavnú zložku fólie tvorí tvrdené sklo AGC Flat Glass dovezené z Japonska s využitím Harves nanotechnológie, ktorá má za následok vyššiu svetelnú priepustnosť a unikátnu antireflexnú vlastnosť. Displej je tak lepšie čitateľný aj na ostrom dennom svetle.
 • už spomínané špeciálne tvrdené sklo dosahuje tvrdosti až 9H, takže dokonale bráni poškriabaniu pri akejkoľvek situácii
 • pomocou týchto vlastností absorbuje aj nárazy, takže pôsobí proti prasknutiu samotného displeja napríklad pri nechcenom páde
 • oleofóbny povlak fólie zamedzuje zachytávaniu odtlačkov prstov a iných nečistôt
 • vďaka špičkovej technológii výroby bola dosiahnutá hrúbka iba 0,3 mm spolu s presnou CNC rezacou a frézovacou technikou má za následok, že fólia presne dosadne na svoje miesto na telefóne
 • sklo má zaoblené hrany pre dokonalý pocit ovládania dotykového dipleja
 • v balení nájdete okrem fólie aj aplikačnú sadu
 • neodporúča sa aplikovanie v prípade, že telefón máte chránený púzdrom, nakoľko môže dôjsť k uvoľneniu skla a následne jeho poškodeniu.
 • Skombinujte ochrannú fóliu s kvalitným puzdrom a dosiahnite tak maximálnu ochranu. Kvalitné puzdrá nájdete v našej ponuke tu: href= https://www.mp3.sk/mobily-prislusenstvo-puzdra-c-839_775.html target="_blank"> ponuka puzdier pre Váš mobilný telefón

 • Obsah balenia :
  - ochranné sklo 4Smarts
  - aplikačná sada: vlhčený obrúsok, suchý obrúsok, modrá elektrostatická fólia proti prachu
  - lepiaci pásik proti prachu, lepiaci pásik pre odlepenie fólie
  - leštiaca handrička
VIDEO - UKÁŽKA

Recenzia na Ochranné temperované sklo 4Smarts pre Samsung Galaxy S7 Edge - G935F - Ultra Clear

Zobrazujem 1 do 4 (z 4 recenzií)
počet stránok:   1  
od Martin Jung 1 z 5tich hviezdičiek! 10.06.2016
Rovnako zlé skúsenosti ako sú uvedené v troch predchádzajúcich komentároch. Sklo nie je celou plochou prilepené k displeju. Preto výrazne zhoršený reflexný odraz a zlé ovládanie displeja na jeho ohyboch. Po ponorení do vody zatečie do medzery medzi sklo a displej voda a displej prestane nereagovať ma dotyk. Predávajúci o tomto probléme vie minimálne od zverejnenia prvého komentára, čo bolo 18.05.2016. Napriek tomu doteraz nielen že produkt nestiahol z ponuky, ale stále ho označuje ako top produkt. Nabudúce zvážim ďalší nákup v tomto obchode.
 
od Igor Valach 1 z 5tich hviezdičiek! 09.06.2016
Po nalepení skla prišlo obrovské sklamanie. Veľmi ťažko sa na ňom písalo, hlavne po okrajoch. Pri tretej smske putovalo sklo za 20,- Eur rovno do koša. Nepoužiteľné.
 
od Jozef Bugaj 1 z 5tich hviezdičiek! 24.05.2016
Neodporúčam! Sklo ma lepiacu pásku iba po okraji a nie po celej ploche. Nedrží a v strede sa oddúva. Pri dlhšom používaní sa pod sklo dostane špina. Škoda, že na stránke nie je popis alebo upozornenie na túto skutočnosť. Takéto skla predávajú Číňania za 9€. Pri cene skoro 20€ som čakal kvalitnejší výrobok.
 
od Eliška Brožová 1 z 5tich hviezdičiek! 18.05.2016
Sklo nie je lepené po celej ploche, ako to ukazuje inštruktážne video pre aplikáciu skla, ale len po okrajoch, na čo obchod neupozorňuje. Absolútne nedrží, praská pri dotyku, neprilieha k telefónu, takže je problém aj s dotykom na odstávajúcich častiach. Odstávanie prekáža pri používaní stredového tlačidla, pretože hrana skla nepríjemne presahuje tlačidlo a napr. pri častom používaní snímača odtlačku prstov je to otravné a nepríjemné. Absolútne neodporúčam.
Zobrazujem 1 do 4 (z 4 recenzií)
počet stránok:   1  
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky