Puzdro 3mk Mag Case pre Apple iPhone 14 Pro Max

Nové
CENA S DPH
17,99
Kód produktu: 449567

POPIS: Puzdro 3mk Mag Case pre Apple iPhone 14 Pro Max

Nabíja sa váš iPhone bezdrôtovo? Potom je puzdro Mag Case dokonalým spôsobom, ako si na svojom telefóne užiť moderné technológie. Puzdro je navrhnuté s použitím vysoko kvalitných, vysoko flexibilných materiálov so zabudovaným magnetom. To vám umožní veľmi rýchlo nabiť telefón bez toho, aby ste museli odstraňovať ochranné puzdro. Jednoduché, indukčné nabíjanie bez obmedzení!

O produkte:

  • Chráňte čo najviac
    Nemajte stres a náklady na opravu iPhone. Je tu puzdro, ktoré spoľahlivo ochráni váš telefón pred poškodením. Vystužené rohy absorbujú nárazy telefónu na tvrdý povrch, čím zabraňujú preliačinám v puzdre. Bolo to dokázané v prísnom testovaní Absorber175™ – iPhone spadol na betón 26-krát z výšky 175 cm. A výsledok? Žiadna škoda. Chráňte svoj telefón na maximum s puzdrom Mag Case.
  • Stlačte bez námahy
    Nič nie je otravnejšie ako zle padnúce puzdro, ktoré zhoršuje funkciu tlačidiel telefónu. Tento problém pri použití puzdra Mag neexistuje, pretože puzdro je ako odev ušitý na mieru. Vysoká elasticita materiálu znamená, že puzdro dokonale obopína váš iPhone a poskytuje mu plnú funkčnosť a silnú ochranu. Puzdro Mag je také mäkké, že pri používaní tlačidiel je takmer nepostrehnuteľné.
  • Užite si dizajn
    iPhone je dizajnovo pútavý. Vieme teda, aké je dôležité, aby puzdro neničilo dizajn vášho telefónu. S puzdrom Mag Case bude váš iPhone vyzerať ako vždy – štýlovo a elegantne. Puzdro je tenké a plne priehľadné, takže kryje telefón bez toho, aby to ovplyvnilo jeho dizajn. Navyše, anti-žltná vrstva zaisťuje, že puzdro nezožltne a zostane úplne priehľadné.

Obsah predajného balenia:

  • puzdro 3mk Mag Case

Recenzia na Puzdro 3mk Mag Case pre Apple iPhone 14 Pro Max

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky