Samsung Galaxy SmartTag 2, black

Tento týždeň zakúpili 4 zákazníci
Nové
CENA S DPH
38,90
Kód produktu: 468255

POPIS: Samsung Galaxy SmartTag 2, black

Bluetooth Galaxy SmartTag sa ľahko pripájajú ku kľúčom, taškám alebo dokonca k rodinnému miláčikovi. Ak si myslíte, že sa vaša stratená položka nachádza v blízkosti, ale neviete ju nájsť, klepnite na mobile na tlačidlo zvonenia a postupujte podľa známeho zvuku, ktorý vás volá pri vami zvolenej hlasitosti.

Ako to funguje ?

 • 1. Otagujte
  Potrebujete niečo postrážiť? Pripojte k Vašim vzácnostiam Galaxy SmartTag.
 • 2. Nájdite
  Ak ste svoje veci stratili, stačí spustiť aplikáciu a zistiť, kde boli naposledy. Opätovné sledovanie Vašich krokov je jednoduché.
 • 3. Buďte bez obáv
  Tu je to! Vďaka Galaxy SmartTag je hľadanie stratených vecí chytré a jednoduché.

O produkte

 • Vždy na svojom mieste
  Vaše cennosti nespustia z očí. Galaxy SmartTag2 využíva predĺženú výdrž batérie až 500 dní a pridáva silné krytie proti prachu a vode v štandarde IP67, takže máte vždy bezpečný prehľad o všetkom, na čom vám záleží. Oceníte tiež intuitívne a rýchle vyhľadávanie, ktoré ponúka režim Kompas a funkcia Vyhľadávať v najbližšom okolí alebo pohodlné ovládanie inteligentnej domácnosti (IoT), ku ktorému vám postačí jedno stlačenie Galaxy SmartTag2.
 • Ľahké používanie, rýchle vyhľadávanie
  Intuitívne ovládanie bez zbytočného premýšľania. Galaxy SmartTag2 sa stáva ešte inteligentnejším, takže všetko, čo potrebujete, kedykoľvek pohodlne označíte alebo lokalizátor medzi vecami vymeníte. Vzdialený prístup k zariadeniam IoT vám uľahčí ovládanie vašej smart domácnosti, odolnosť voči vode a prachu (IP67) zaistí, že lokalizátor bezpečne funguje i v prudkom daždi a úsporný režim predĺži výdrž batérie až o 40 %.
 • Otegované a v bezpečí
  Nemôžete si spomenúť, kam ste položili svoje kľúče alebo hľadáte stratenú peňaženku? S pripnutým Galaxy SmartTag2, a po registrácii v službe SmartThings Find, to okamžite zistíte. Nájdenie vecí, na ktorých vám záleží, bude s príjemným používateľským prostredím inteligentného lokalizátora jednoducho hračka.
 • Vždy vo vašej blízkosti
  Chýba vám niečo? Zapnite funkciu Vyhľadávať v najbližšom okolí a získajte ľahko zrozumiteľné pokyny vďaka kompasovému zobrazeniu. Už ste na mieste, ale SmartThings2 stále nevidíte? Jednoducho ho „prezvoňte“ a hneď budete mať jasno v tom, kde sa presne nachádza.
 • Vylepšený dizajn so štýlovými obalmi
  Inteligentný lokalizátor, ktorý vám sadne na mieru. Váš Galaxy SmartTag2 bude v bezpečí a trendový vďaka dvom obalom, ktoré zaistia dodatočnú ochranu pred pádmi vďaka protišmykovému vzoru alebo naopak príjemne hladký dizajn v silikónovom prevedení. K obom obalom navyše získate krúžok s karabínou, takže ich ľahko kamkoľvek pripevníte.

Technická špecifikácia

Všeobecné
Dosahdo 120m
Bluetooth5.3, LE
VodeodolnosťIP67
KompatibilitaGalaxy zariadenia (smartfóny a tablety) s Androidom 9 a vyšším
BatériaCR2032, vymeniteľná
Životnosť batériedo 500 dní
Tlačidlá1
Reproduktoráno
Rozmery28.8 x 52.4 x 8 mm
Hmotnosť14g

Obsah predajného balenia:

 • Galaxy SmartTag 2
 • zabudovaná batéria
 • ihla na otvorenie krytu
 • dokumentácia

Recenzia na Samsung Galaxy SmartTag 2, black

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky