SanDisk Extreme PRO Secure Digital SDXC UHS-I U3 64GB | Class 10, rýchlosť 95/90MB/s (SDSDXXG-064G-GN4IN)

Nové
CENA S DPH
50 €
31.19
Kód produktu: 379437

POPIS: SanDisk Extreme PRO Secure Digital SDXC UHS-I U3 64GB | Class 10, rýchlosť 95/90MB/s (SDSDXXG-064G-GN4IN)

Moderná a rýchla pamäťová karta formátu Secure Digital eXtended Capacity, ktorá vyniká nízkou spotrebou a dosahuje vysoké prenosové rýchlosti s minimálnou garantovanou rýchlosťou zápisu 40 MB/s. Kartu možno použiť do prístrojov podporujúcich karty typu SDXC ako sú napríklad digitálne fotoaparáty, PDA zariadenia, tablety, video kamery a pod... Kapacita pamäte poskytuje užívateľovi nadštandardný priestor pre uloženie veľkého množstva fotografií, videa, hudby a ďalších súborov.

Prečo kúpiť SanDisk Extreme Secure Digital ?

 • SPEEDS OF UP TO 95MB/S READ AND 90MB/S WRITE
  Pre maximálnu účinnosť poskytujú karty SanDisk Extreme PRO SDHC a SDXC UHS-I extrémne rýchle prenosové rýchlosti až 95 MB / s pre postprodukčný pracovný postup. Rýchlosť zápisu až 90 MB / s spracováva rýchle zábery, sekvenčný režim burstu a snímanie RAW plus JPEG s ľahkosťou.
 • DESIGNED FOR PROFESSIONALS
  Profesionálne fotoaparáty a videokamery s vysokým rozlíšením si zaslúžia výkon, výkon, kapacitu a spoľahlivosť najnovších inovácií spoločnosti SanDisk. Preto profesionálni fotografi a kameramani dôverujú pamäťovým kartám SanDisk.
 • 4K UHD READY
  Vďaka technológii UHS Video Speed Class 30 (V30) pre karty 32 GB-256 GB a UHS Speed Class 3 (U3) Vám karty SanDisk Extreme SDHC a SDXC UHS-I umožňujú zachytiť neprerušované 4K UHD a Full HD video. Vďaka tomu sú ideálne pre nahrávanie outdoorových dobrodružstiev, víkendových výletov alebo športových podujatí bez toho, aby ste zaznamenali pokles fps.
 • EASY FILE RECOVERY WITH RESCUEPRO DELUXE SOFTWARE
  Karta je dodávaná s ponukou na obnovu softvéru na obnovu dát RescuePRO Deluxe5. Tento softvér uľahčuje obnovu súborov, ktoré boli omylom odstránené (vyžaduje sa sťahovanie).
 • DESIGNED TO WITHSTAND EXTREME ENVIRONMENTS
  SanDisk Extreme Karty SDHC a SDXC UHS-I sú odolné voči nárazom, odolné voči teplotám, nepremokavé a odolné voči röntgenovému žiareniu, takže si môžete vychutnať svoje dobrodružstvá bez obáv o trvanlivosť pamäťovej karty.

Technická špecifikácia

Typ pamäťovej karty: Secure Digital eXtended Capacity - SDXC
Trieda: Class 10, UHS-I U3, V30
Kapacita: 64GB (Skutočná využiteľná kapacita môže byť nižšia v závislosti na formátovaní, operačnom systéme, aplikáciách a ďalších faktoroch)
Rýchlosť čítania: 95 MB/s (Rýchlosť je uvedená na základe testovania v špecifických podmienkach a môže sa líšiť v závislosti na spôsobe a podmienkach používania)
Rýchlosť zápisu: 90 MB/s (Rýchlosť je uvedená na základe testovania v špecifických podmienkach a môže sa líšiť v závislosti na spôsobe a podmienkach používania)
Záruka: 40 rokov

Obsah predajného balenia:

 • SanDisk Extreme PRO Secure Digital SDXC 64GB
SanDisk Extreme PRO Secure Digital SDXC UHS-I U3 64GB | Class 10, rýchlosť 95/90MB/s (SDSDXXG-064G-GN4IN) bol pridaný do katalógu 30.11.2017.

Recenzia na SanDisk Extreme PRO Secure Digital SDXC UHS-I U3 64GB | Class 10, rýchlosť 95/90MB/s (SDSDXXG-064G-GN4IN)

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky