SBS Bezdrôtové slúchadlá TWS Beat Free s nabíjacím puzdrom 200 mAh, čierna

Nové
CENA S DPH
24,99
Kód produktu: 462989

POPIS: SBS Bezdrôtové slúchadlá TWS Beat Free s nabíjacím puzdrom 200 mAh, čierna

O produkte:

 • Univerzálne bezdrôtové slúchadlá
  So slúchadlami Beat Free True Wireless Stereo môžete okrem počúvania hudby a prijímania alebo uskutočňovania hovorov aktivovať aj hlasového asistenta. Sú kompatibilné s telefónmi iPhone aj Android, napríklad Samsung, Oppo, Xiaomi a mnohými ďalšími značkami. Môžete ich nabíjať pomocou praktického nabíjacieho puzdra, ktoré je súčasťou balenia.
 • Jednoduché ovládanie hudby a hovorov
  Bezdrôtové stereo slúchadlá Beat Free sú kompatibilné so smartfónmi, počítačmi a tabletmi, ktoré podporujú bezdrôtové pripojenie. Ich prevádzkový dosah je 10 m od zdroja zvuku. Ovládanie hudby a hovorov je veľmi jednoduché vďaka dotykovému ovládaniu. Môžete prijať alebo odmietnuť hovor, znovu vytočiť posledné číslo, spustiť alebo pozastaviť hudbu a prepínať z jednej skladby na druhú. Slúchadlá tiež umožňujú aktivovať hlasového asistenta niekoľkými ťuknutiami na dotykové ovládanie.
 • Jednoduché používanie a nabíjanie
  Slúchadlá sú vybavené technológiou True Wireless Stereo. Po vložení do nabíjacieho puzdra sa vypnú a po vybratí automaticky zapnú a navzájom spárujú. Nabíjacie puzdro má kapacitu 200 mAh. Na jedno nabitie dokáže zabezpečiť slúchadlám až 3,5 hodiny nepretržitého používania. Keď sa nabíjacie puzdro vybije, pripojte ho k powerbanke alebo do elektrickej siete pomocou kábla USB/USB-C, ktorý je súčasťou balenia.
 • Pohodlné nosenie
  Beat Free sa dodávajú s tromi pármi vymeniteľných nadstavcov v rôznych veľkostiach (L,M,S), takže si môžete vybrať veľkosť, ktorá vám budem najviac vyhovovať. Okrem zvýšenia priľnavosti a pohodlia tieto gumové nadstavce znižujú vonkajší hluk, aby ste mohli jasne počuť hudbu alebo hovory.

Vlastnosti

Technológia True Wireless Stereo (TWS)
Automatické párovanie: slúchadlá sa navzájom automaticky spárujú
Dotykové ovládanie
Ovládanie hudby a hovorov
Aktivácia hlasového asistenta
Obsah balenia: slúchadlá, nabíjacie puzdro, nabíjací kábel USB/USB-C, 3 páry gumových nadstavcov (L, M, S), návod na použitie

Recenzia na SBS Bezdrôtové slúchadlá TWS Beat Free s nabíjacím puzdrom 200 mAh, čierna

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky