Smart Air Purifier Mini

poštovné zadarmo bez ohľadu na zvolený spôsob dodania
Nové
Cena s DPH
92.9 €
81,99
Cena bez DPH: 68,33
Kód produktu: 430537

POPIS: Smart Air Purifier Mini

Inteligentná čistička Tesla Smart Air Purifier Mini svojím výkonom vyčistí a osvieži vzduch v menších miestnostiach do veľkosti 14 m2. Zachytí prach či peľ, postará sa o nepríjemné pachy a zlikviduje aj vírusy a baktérie. Užitočného pomocníka jednoducho ovládate prostredníctvom mobilnej aplikácie Tesla Smart app for Android a iOS.

HEPA filter
HEPA je skratka, ktorá znamená High-Efficiency Particulate Air. Jedná sa o vrsttvený filter, ktorý zachytáva vzdušné častice pri priechode čističom vzduchu. Rýchlosť odstraňovania menších častíc z prúdu vzduchu do 0,3 mikrónu môže byť až 99%. Môže drasticky obmedziť šírenie alergénov a baktérií v prúde vzduchu, ako je peľ, smog a vírusy. Filter HEPA bol pôvodne vyvinutý pre NASA a bol široko používaný v nemocniciach, aby bol vzduch čistý a neškodný.


Ionizátor
Generátor negatívnych iónov pomáha eliminovať kladne nabité častice ako sú prach, baktérie, vírusy, dym a podobné. Zároveň výrazne zlepšuje kvalitu vzduchu, pôsobí pozitívne na zdravie, ľudskú psychiku a imunitný systém.


Nočný režim
Nočný režim zníži jas všetkých ovládacích prvkov a zároveň obmedzí rýchlosť ventilátorov, čím výrazne zníži ich hlučnosť. Vďaka tomu môžete nechať Tesla Smart Air Purifier Mini bežať celú noc bez obáv, že by Vás rušil.


Umývateľný predfilter
Používa mikrónovou sieť, ktorá účinne blokuje vláknité častice väčšie ako 2,5 mm. Možno ho ľahko vyčistiť až desať tisíckrát. Vďaka tomu zabráni tak rychlému zanesené ďalších filtrov, napríklad HEPA filtru, ktorému tak výrazne predĺžite životnosť.


Filter s aktívnym uhlím
Uhlíkový filter je veľmi efektívny v absorpcii prchavých organických látok, vrátane nepríjemných pachov a mnohých druhov znečisťujúcich plynov.

Technická špecifikácia

Všeobecné
Vzduchový výkon: 120 m3 / h
Plocha použitia: <14 m2
Hlučnosť: <55 dB
Príkon: 30 W
Váha: 2,5 kg
Rozmery: 243 × 243 × 310 mm
Senzor: PM2,5
Druh filtru: Pred-filter, filter s aktívnym uhlím, HEPA filter, ionizátor
Jazyk aplikácie: CZ, SK, PL, HU, SL, HR, DE, EN
Aplikácia: Tesla Smart app for Android and iOS

Obsah predajného balenia:

Tesla Smart Air Purifier Mini - čistička vzduchu

Recenzia na Smart Air Purifier Mini

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky