Sony 4K (FHD) kamera FDR-X1000VR Action Cam - Live View sada

CENA S DPH
385.09
Kód produktu: 345270

POPIS: Sony 4K (FHD) kamera FDR-X1000VR Action Cam - Live View sada

4K Action Cam v Ultra HD - štvornásobok detailov vo Full HD kvalite, procesor BIONZ X ™, extrémne širokouhlý objektív ZEISS-Tessar® 170 ° na snímanie panoramatických záberov, trojnásobne efektívnejšia stabilizácia SteadyShot ako u starších modelov, nie je podporovaná v režime 4K,

Prečo kúpiť Sony 4K (FHD) kamera FDR-X1000VR Action Cam ? :

 • Vďaka Full HD kvalite mimoriadne ostrý, čistý obraz s bohatosťou farieb, vysoké rozlíšenie pre rýchlu akciu Full HD 120P s možnosťou spomaleného záznamu, objektív ZEISS® Tessar®, zorné pole 120 ° (so stabilizáciou) 170 ° (bez stabilizácie SteadyShot), Exmor R ® CMOS typu 1 / 2,3 "so zadným osvetlením, vodotesnosť až do 10 m s dodávaným puzdrom SPK-X1. Telo odolné voči prachu, postriekaniu, otrasom,
 • Rozhranie Multi / Micro USB, Stereo minikonektor, výstup 4K Micro HDMI, HD Micro HDMI, zásuvka na pamäťové micro karty.
 • Procesor BIONZ X ™ pre skvelé detaily a štruktúry - Všetky digitálne fotoaparáty potrebujú prevádzať svetlo zachytené snímačom na krásnu digitálnu fotografiu. Technológia, ktorá podporuje túto konverziu, je rovnako dôležitá ako objektív a snímač s vysokým rozlíšením - preto spoločnosť Sony vyvinula jedinečný procesor BIONZ X, ktorý ponúka prirodzenejšie detaily, realistickejšie snímky, bohatší farebnú škálu a nižšiu úroveň šumu pri robení fotografií i videí.
 • Svetovo preslávená optika ZEISS® - Tak či tak, vďaka viac ako 150 rokom skúseností v oblasti presnej optiky ponúka objektív ZEISS® pri snímaní intenzívnej kontrast a ostrosť bez odlesku a odrazu, a to vďaka pokročilému viacvrstvovému poťahu. Ostrý, veľmi široký 170 ° objektív - Zachyťte úchvatné široké zábery vďaka 170 ° objektívu ZEISS® Tessar. Alebo prepnite do 120 ° zobrazenia so stabilizátorom obrazu SteadyShot. V oboch prípadoch zaobstaráte nádherné zábery náročných zasnežených svahov, horských chodníkov, víriace perejí alebo len deravých asfaltových cestičiek. Čítanie plného počtu pixelov bez technológie pixel binning - Snímač odpočíta obrazové dáta z každého pixelu, čo u videa zabraňuje vzniku vzorkovanie, efektu moiré a farebných vád.
 • Vysoká prenosová rýchlosť zabezpečí zachytenie všetkých drobných detailov - Váš záznam bude tvorený plynulým, vysoko kvalitným obrazom vďaka vysokej prenosovej rýchlosti 4K / 100 Mb / s a ??možnosti záznamu vo Full HD / 50 Mb / s.
 • Vstavaný stereofónny mikrofón zachytáva kvalitný zvuk - S dokonalým zvukom môže byť skvelý film ešte lepšie; zabudovaný stereofónny mikrofón vám umožní zachytiť zvuky vášho dobrodružstva priestorovo a prirodzene, zatiaľ čo funkcia redukcie šumu vetra si zabezpečí čistú zvukovú stopu.
 • Formát XAVC S pre záznam na profesionálnej úrovni - v prípade obchodných modelov je dostupný kodek Sony profesionálnej úrovne pre úchvatný domáce záznam s vysokou prenosovou rýchlosťou.
 • Pokročilá funkcia SteadyShot si poradí s nárazmi a rozmazaním - Nech je to mimoriadne kamenistý terén alebo divoká jazda na bicykli, na ostré a jasné video sa každý s chuťou pozrie. A pokročilá stabilizácia obrazu SteadyShot je navyše účinnejší proti vibráciám s nízkou amplitúdou - napríklad tým od rádiom riadených helikoptér. Teraz teda môžete s pomocou svojho Drone zaobstarať nádherné jasné panoramatické zábery bez otrasov.
 • Viacnásobná expozícia - Zachyťte celú akčnú sekvenciu v jednom zábere. Táto funkcia vytvorí zložený obraz objektu v pohybe s rôznymi nastaveniami pre rôzne série viac snímok, ktoré majú hodnoty: 10 sn./s/1 s, 5 sn / 2 s a 2 sn./s./5 s.
 • Snímanie viac snímok - Pomocou snímanie série snímok zachytíte rýchlu akciu. Tu môžete zachytiť maximálne 10 vysoko kvalitných záberov triku alebo prechodu - dokonalá funkcie pre tých, ktorí radi spätne rozoberajú svoj štýl. Nastavenia sú 10 sn./s/1 s, 5 sn./s/2 s a 2 sn./s/5 s.
 • Živé streamovanie na webe Ustream® - Zdieľajte v reálnom čase vychádzky na lyžiach i náročných vlny (a to, ako niečo zmetú). Streamujte scény tak, ako sa dejú, s vysoko kvalitným obrazom i zvukom.
 • Pohodlný záznam v slučke - Body CopyDíky záznamu v slučke sa nemusíte báť, že zmeškáte najlepší moment. Je možné vybrať záznam v slučke s prepisom o voliteľné dĺžke 5, 20, 60 a 120 minút alebo "neobmedzene". Využite ho na zachytenie najvýznamnejších momentov, bez toho aby ste sa museli báť vyčerpania kapacity. Manuálne ovládanie pre videozáznamy v profesionálnom štýle - Preskúmajte prepracované funkcie záznamu pre videozáznamy v profesionálnom štýle. Používajte pokročilá manuálne nastavenie, ako je vyváženie bielej a funkcie AE Shift, a optimalizujte jas a odtieň tak, aby zodpovedal záznamu z iných videokamier, a záznamy sa ľahšie upravovali.
 • Časozberný záznam vám umožní rozvíjať pri vytváraní videí kreativitu - Zachytávajte jemné pohyby detailne a presne. Pri zázname intervale sa snímka zachytí každých 5, 10, 30 alebo 60 sekúnd, takže je potom môžete spojiť do časozberného záznamu. To sa hodí predovšetkým pri súvislom zázname v dlhšom časovom úseku. Highlight Movie Maker pre rýchlejšiu prácu - Ušetrite čas tým, že rýchlo nájdete body pre zvýraznenie a začnete ihneď upravovať. Highlight Movie Maker tiež automaticky vyberie najlepšie scény a vytvorí videozáznam zo zvýraznených častí - aj s hudbou na pozadí. Svoje dielo môžete taktiež ihneď zdieľať prostredníctvom smartfónu. Úplné ovládanie s náramkovým diaľkovým ovládačom Live-View - Vďaka náramkovému diaľkovému ovládaču RM-LVR2 môžete na mieste využiť prehrávanie a kontrolu záznamu a odstránením nadbytočného záznamu optimalizovať kapacitu záznamu.
 • Ovládanie viac videokamier - Použite až päť videokamier naraz a získajte vzrušujúce zábery z podhľadu alebo hore nohami. A všetky ich ľahko ovládajte voliteľným diaľkovým ovládačom Live-View na zápästie a smartphonom s aplikáciou PlayMemories Mobile ™.
 • Prekrytie dát GPS na video - Funkcia prekrytie dát GPS na video číta údaje o rýchlosti zaznamenanej vstavanou funkciou GPS a vytvára ďalší videosúbor, ktorý zobrazuje údaje o rýchlosti atď. Videosúbor s údajmi o rýchlosti môžete nahrať na internet, a zdieľať tak svoje zážitky s ostatnými.
 • Nastavenie rýchlosti - Aplikácia Movie Creator pre videokameru Action Cam vám umožní vytvoriť pôsobivý spomalený videozáznam alebo jednoducho použiť efekt rýchleho prevíjanie. Rýchlosť prehrávania zvolenej časti môžete spomaliť (x1 / 2, x1 / 4, x1 / 8) alebo zrýchliť (x2, x4, x8, x16).
 • Pridajte k upravenému videozáznamu hudbu - Pridávajte do filmu, ktorý upravujete, obľúbené melódie - pokojne aj svoje vlastné - ako soundtrack, a vytvorte si vlastný filmový štýl.
 • Zdieľanie jedným dotykom pomocou technológií Wi-Fi® a NFC - Stačí videokameru Action Cam umiestniť na smartphone podporujúci technológiu NFC. Vďaka funkcii spustenia jedným dotykom možno dáta z videokamery Action Cam ľahko prenášať do smartphonu či tabletu so systémom Android / iOS. Potom ich jednoducho nahrávajte do sociálnych médií alebo na webové stránky a zdieľajte napínavé akcie s priateľmi a rodinou prostredníctvom Wi-Fi®.
 • Editácia 4 videí pomocou funkcie Zlúčenie videa - Funkcia Zlúčenie videa umožňuje spojenie až štyroch filmových záznamov (aj spomalené záznamy) zhotovených súčasne rôznymi videokamerami a vytvoriť kompozitné video pre delené zobrazenie. Vďaka tejto jedinečnej funkcii dokáže každý vytvoriť pôsobivé videozáznamy bez nutnosti zvládnutia zložitého softvéru na úpravu videa. K dispozícii na PlayMemories Home.
 • Funkcie pre obrátenie videozáznamu - funkcia obráteného snímania je zvlášť praktická pri použití videokamery Action Cam v obrátenej polohe. Pred spustením videokamery vyberte zvláštne nastavenie, aby videokamera nahrala záznam v štandardnej orientácii.
 • Robustný vodeodolný plášť s držiakom na statív - Vďaka ochrannému plášťu je videokamera vodotesná do hĺbky 10 m a odolná proti nárazu. Naviac je odolná proti prachu a nečistotám, takže si poradí aj s blatom, snehom, dažďom alebo pieskom. Vstavaná zásuvka pre statív - Vstavaná zásuvka pre statív znamená, že môžete videokameru Action Cam rýchlo pripojiť na statív a zaobstarať dokonale stabilný záznam.
 • Dizajn odolný proti striekajúcej vode odpudzuje vodu - Pri výlete do hôr môžete nechať vodotesné puzdro doma - design odolný proti striekajúcej vode si s živlami poradia, má totiž hodnotenie triedy IPX4. Túto videokameru Action Cam možno tiež pripevniť priamo na statív: pouzdronepotřebujete.
 • Kompatibilný s kartami MemoryStick Micro ™ a Micro SD / SDHC / SDXC - Do slotu pre pamäťovú kartu je možné vložiť pamäťové karty Memory Stick Micro ™ (M2 ™) a Micro SD / SDHC / SDXC (trieda 4 alebo vyššia). Vyberte kartu, ktorá najlepšie vyhovuje vašim požiadavkám na záznam a je kompatibilný s počítačom. (Pamäťové karty nie sú súčasťou dodávky.)

Obsah balenia:

 • Lítium akumulátor
 • micro USB kábel
 • púzdro
 • dva nalepovacie držiaky (na rovný a oblý povrch)
 • diaľkové ovládanie

Sony 4K (FHD) kamera FDR-X1000VR Action Cam - Live View sada bol pridaný do katalógu 12.02.2016.

Recenzia na Sony 4K (FHD) kamera FDR-X1000VR Action Cam - Live View sada

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky