Sony Xperia 10 II, 4/128GB, Dual Sim, White

Nové
CENA S DPH
378.99
Cena bez DPH: 315.83
Možnosť poistenia:
Náhodné poškodenie na 1 rok
49,00 €
Náhodné poškodenie na 2 roky
81,00 €
Predĺžená záruka o 1 rok
38,00 €
Kód produktu: 408612

POPIS: Sony Xperia 10 II, 4/128GB, Dual Sim, White

Budúcnosť je na dosah ruky – Xperia 10 II ! Úchvatný displej v luxusnom tele  a parádnym výkonom. Naviac pre dobrodružné povahy je odolný proti prachu a vode, spĺňa štandard IP65/IP68 a s pomocou Corning® Gorilla® Glass 6 je chránený voči okolitým vplyvom .

Prečo kúpiť

  • prehliadanie webu, sociálnych sietí a sledovanie filmov bude oveľa pohodlnejšie. Širokouhlý 6 "OLED displej 21:9 vám poskytne ideálny priestor pre dve aplikácie vedľa seba. Všetko navyše zažijete v jemnom rozlíšení Full HD +.
  • využite naplno možnosti trojitého fotoaparátu, a zaznamenajte ohromujúce snímky. Konkrétne ide o 12 Mpx hlavnú kameru, 8 Mpx ultra širokouhlý objektív a 8 Mpx teleobjektív pre priblíženie vzdialenejších objektov. Samozrejmosťou v tejto triede je možnosť natáčať video až v 4K rozlíšení.
  • Xperia 10 II je postavený na 11nm čipovej sade Snapdragon 665. K dispozícii má 4 GB operačnej pamäte RAM. Vylepšený bol tiež grafický akcelerátor na Adreno 610.
  • všetku zábavu môžete zažívať vysokou rýchlosťou pripojenia LTE a dostatok priestoru poskytne interná pamäť 128 GB s možnosťou rozšírenia pomocou kariet microSD. Komunikujte a bavte s perfektnou plynulosťou.
  • operačný systém je Android 10, do ktorého výrobca nijako zvlášť nezasahoval. Úplne tak chýba reklamný alebo iný nežiaduci softvér. Takéto rozhranie je nielen prehľadné, ale aj dostatočne rýchle.
  • vďaka technológiám Sony si užijete skvelý zvuk a hudba bude znieť ako v štúdiu. Prináša bohatší a hlasnejší zvuk s vylepšenými basmi, takže si svoju obľúbenú hudbu môžete užiť naplno, nech ste kdekoľvek. Nechýba klasický 3,5 mm zvukový konektor.
  • vo svojich útrobách ukrýva batériu s kapacitou 3 600 mAh. Dostatočná kapacita a inteligentné riadenie spotreby Smart STAMINA vystačia na necelé 2 dni ostrej prevádzky. Výhodou je prítomnosť moderného USB-C konektoru s podporou nabíjania USB Power Delivery.

Obsah predajného balenia:

Nabíjačka UCH20
USB kábel UCB20
Slúchadlá MH410c
,

Recenzia na Sony Xperia 10 II, 4/128GB, Dual Sim, White

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky