TechToy Smart Bulb RGB 4.7W GU10 ZigBee 3pcs set

Nové
CENA S DPH
32,90 €
29,90
Kód produktu: 461505

POPIS: TechToy Smart Bulb RGB 4.7W GU10 ZigBee 3pcs set

Inteligentné osvetlenie pre vašu domácnosť vo výhodnom balení

Inteligentné osvetlenie je už dlhšiu dobu neoddeliteľnou súčasťou mnohých domácností. Či už sa užívateľom chytrých technológií jedná o pohodlie, úsporu alebo jednoducho len navodenie atmosféry, chytré žiarovky uspokoja všetky požiadavky. V rámci ekosystému chytrej domácnosti Tesla si môžete vybrať múdru žiarovku TechToy Smart Bulb v troch rôznych variantoch. K dispozícii sú RGB žiarovky so závitmi E14, E27 a bodové svetlá s typom zapojenia GU10. V balení dostanete hneď 3 kusy žiaroviek GU10, ktoré budete môcť ľahko rozostaviť tak, aby pokryli čo možno najväčšiu časť vašej domácnosti.

O produkte

 • Teplota farby žiarovky podľa vlastného vkusu
  Inteligentné žiarovky TechToy Smart Bulb ponúkajú rozpätie farebných teplôt od 2 200 K – 6 500 K RGB+CCT. To vám umožní nielen vybrať si takmer akúkoľvek farbu z farebného spektra, ale v prípade bieleho svetla aj jeho teplotu. Samozrejmosťou u všetkých žiaroviek je tiež možnosť stmievania svetla, a to buď pomocou šikovných vypínačov Tesla alebo aplikácie Tesla Smart.

 • Protokol ZigBee
  Na pripojenie do chytrej domácnosti využívajú žiarovky TechToy Smart Bulb pokročilý bezdrôtový protokol ZigBee. Pre fungovanie chytrých žiaroviek treba zároveň vlastniť centrálnu jednotku Tesla Smart ZigBee Hub. Tá prepája všetky inteligentné prvky, ktoré nemajú zabudovaný vlastný Wi-Fi modul a pracujú s protokolom ZigBee. To ale zároveň prináša množstvo výhod. Najvýznamnejšou z nich je nízka energetická náročnosť týchto produktov. Tok dát medzi ZigBee centrálnou jednotkou a vašou chytrou aplikáciou Tesla Smart je nízky, takže pásmo 2,4 Ghz na svojej bezdrôtovej sieti takmer nezaťažíte. Zmiešaná topológia siete (mesh topológie) potom zaistí správnu funkčnosť ekosystému aj v prípade, že niektorý z prvkov inteligentnej domácnosti prestane náhle fungovať. V neposlednom rade je výhodou kompatibilita naprieč výrobcami.

 • Automatizácia svetiel pomocou aplikácie Tesla Smart
  Svetlá už dávno nemusíte zapínať alebo vypínať klasickým vypínačom. Pokiaľ nebudete chcieť, nepotrebujete vypínač vôbec. Celé osvetlenie môžete pohodlne ovládať cez aplikáciu Tesla Smart, ktorá je kompletne v slovenskom jazyku. Tu môžete tiež nastaviť inteligentné scenáre. Svetlá sa zopnú vo chvíli, keď váš šikovný senzor dverí zaznamená vstup do domácnosti a vypnú sa v okamihu jej opustenia. Ďalej môžete nastaviť napríklad teplotu bieleho svetla žiaroviek na večerné hodiny, kedy si chcete vychutnať sledovanie televízie, pri ktorom by vás prenikavé svetlo mohlo rušiť. Možných scenárov je ale celý rad a je len na vás, ako inteligentné osvetlenie nastavíte.

 • Úspora energie
  Dôležitou charakteristikou chytrých žiaroviek TechToy je bezpochyby ich nízka energetická náročnosť. Ide teda o úsporné žiarovky, ktoré sú vhodné najmä do miestností a priestorov, ktoré nepotrebujú byť ožiarené tým najjasnejším svetlom. Na výber sú žiarovky so svietivosťou 345 až 806 lúmenov.

Technická špecifikácia
Príkon 4,7W - 200~240v AC 50/60Hz
Prevádzková teplota -10 - 40°C
Komunikácia ZigBee
Výkon v pohotovostním režimu < 0,5 W
Svietivosť 345 lm
Základňa GU10
Aplikácia Tesla Smart pre Google Android a Apple iOS
Jazyk aplikácie EN, DE, SK, SK, PL, HU, SL
Rozmery 54 x 50 mm

Obsah predajného balenia

 • 3 x Žiarovka TechToySmart RGB
 • Dokumentácia

Recenzia na TechToy Smart Bulb RGB 4.7W GU10 ZigBee 3pcs set

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky