UMAX U-Band 107 Plus HR, fitness náramok, Black

Nové
CENA S DPH
39.99
Kód produktu: 372419

POPIS: UMAX U-Band 107 Plus HR, fitness náramok, Black

U-Band 107 Plus HR je šikovný náramok úplne novej generácie značky UMAX. Okrem merania denných aktivít meria aj tepovú frekvenciu nepretržite 24 hodín denne. Vďaka tomu nielen motivuje k pobybu, ale v prehľadnej a šikovnej aplikácii v češtine ukazuje okrem aktivít a kvality spánku tiež grafy s priebeho tepovej frekvencie počas celého dňa. Okrem iného určite oceníte decentný dizajn náramku s veľkým dotykovým OLED displejom a ďalšie užitočné funkcie ako upozornenia na prichádzajúci hovor, textovú správu alebo informácie zo sociálnych sietí, možnosť pripojenia GPS, ukazovateľ počasia či ďalšie užitočné funkcie.

Prečo kúpiť UMAX U-Band 107 Plus HR ?

 • Meranie tepovej frekvencie
  U-Band 107 Plus HR nepretržite 24 hodín denne meria tepovú frekvenciu, a vďaka fotoelektrickému senzoru v kombinácii s prepracovaným a presným algoritmom tak poskytuje presné údaje o rozsahu tepovej frekvencie počas dňa alebo počas cvičenia.
 • Pripojenie GPS
  Mobilná aplikácia ponúka možnosť sledovať športovú aktivitu vrátane GPS dát na telefóne spolu so sledovaním trasy na mape pri danej aktivite.
 • Meranie pohybových aktivít
  Nech ste kdekoľvek, vstavaný senzor zaznamenáva kroky, vzdialenosť, čas aktivít a spálené kalórie. Ak si nastavíte funkciu upozornenie na dlhé sedenie, náramok vás na to včas upozorní svojimi vibráciami.
 • Pokyny pre dychanie
  Mobilná aplikácia ponúka možnosť sledovať športovú aktivitu vrátane GPS dát na telefóne spolu so sledovaním trasy na mape pri danej aktivite.
 • Zobrazenie počasia
  Náramok ukazuje na displeji aktuálne počasie a predpoveď na dva dni.
 • Kvalita spánku a jemný budík
  U-Band 107 HR automaticky rozpozná váš stav spánku, vrátane stupňa spánku a času, po ktorý ste boli hore. Po synchronizáciu dát s mobilnou aplikáciou si môžete skontrolovať on-line graf ukazujúci trend spánku, a nastaviť tichý alarm, ktorý vás prebudí do nového dňa.
 • Upozornenie na prichádzajúci hovor
  Pri prichádzajúcom hovore začne náramok ticho vibrovať a zobrazí meno volajúceho alebo číslo volajúceho, pokiaľ je telefón v dosahu náramku (do 6 metrov). Nezmeškáte tak žiadny dôležitý hovor.
 • Ovládanie vzdialeného fotografovania
  Užívateľ môže ovládať smart telefón pre zachytenie fotky stlačením tlačidla na náramku alebo otočením zápästia.
 • Upozornenie na stratu smartfónu
  Keď prekročíte určitú vzdialenosť medzi telefónom a náramkom, začne náramok vibrovať čím indikuje potenciálnu stratu telefónu.
 • Funkcia nájdi telefón
  Náramok ponúka funkciu "nájdenie telefónu". Stačí náramok prepnúť do príslušného režimu a stlačiť tlačidlo na boku náramku. Telefón začne zvoniť alebo vibrovať, takže ho ľahko nájdete nech ste ho nechali kdekoľvek.
 • Sledovanie aktivít
  Náramok tiež ponúka meranie časovo obmedzenej konkrétnej aktivity ako je cvičenie, beh a pod. Po zapnutí tejto funkcie začne odpočítavať čas a po ukončení ukáže dáta z priebehu tejto aktivity ako kroky, kalórie, vzdialenosť a tepovú frekvenciu.
 • Zdieľanie snímkov na sociálnych sieťach
  Ľubovoľnú snímku z aplikácie možno jednoduchým kliknutím zdieľať v mnohých sociálnych sieťach alebo poslať mailom na ľubovoľnú adresu.
 • Jednoduchá a prehľadná aplikácia v češtine
  Aplikácia pre synchronizáciu dát s náramkom je veľmi prehľadná a ľahko sa ovláda. Ponúka všetky prehľady aktivít počas dní, týždňov i mesiacov vrátane grafov priebehu tepovej frekvencie. Užívateľ si môže nastaviť denný cieľ počtu krokov a spánku, nastaviť dobu nečinnosti, po ktorej ho náramok upozorní vibrácií. Užitočné je aj nastavenie alarmov na určitú hodinu. Nechýba funkcia automatického updatu firmvéru náramku. Aplikácia je navyše kompatibilná s Google-Fit (HealthKit) pre zdieľanie údajov o aktivitách.

Technická špecifikácia

Displej
Veľkosť: 0.96'
Typ: OLED
Dotykový: Áno
Konektivita
Bluetooth: 4.0 + EDR
Dosah: 6-10 m
Ostatné
Senzor tepovej frekvencie: Áno
Senzor pohybu: Áno
Vodeodolnosť: IP65
Funkcie: krokomer
budík
notifikácie (vibrácie)
monitor spánku
"nájdi môj smartfón"
GPS
počasie
Batéria: 65 mAh
Výdrž: do 10 dní
Nabíjanie: cez USB port na module
Rozmery: 240 x 16 x 11 mm
Hmotnosť: 22 g
Kompatibilita: iOS 7.0 a vyšší
Android 4.4 a vyšší
aplikácia pre iOS TU
aplikácia pre Android TU

Obsah predajného balenia:

 • UMAX U-Band 107 Plus HR
 • dokumentácia

Produktové video

Recenzia na UMAX U-Band 107 Plus HR, fitness náramok, Black

Zobrazujem 1 do 2 (z 2 recenzií)
počet stránok:   1  
od Miroslav Snopko 1 z 5tich hviezdičiek! 25.03.2018
 
od Miroslav Snopko 1 z 5tich hviezdičiek! 25.03.2018
áno,je v češtine,len musíte mať nastavený mobil na český jazyk...tak tu neklamte!!!
Zobrazujem 1 do 2 (z 2 recenzií)
počet stránok:   1  
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky