Xiaomi Haylou GT2s TWS, black

Tento týždeň zakúpili 2 zákazníci
Nové
CENA S DPH
19,99 €
16,99
Kód produktu: 410990

POPIS: Xiaomi Haylou GT2s TWS, black

Bezdrôtové slúchadlá patria už dlhšiu dobu k obľúbeným gadgetom. Obzvlášť vtedy, ak sa v nich kombinuje kvalita s nízkou cenou. Xiaomi prináša pod značkou Haylou ďalší model v podobe Haylou GT2S.

Prečo kúpiť Haylou GT2S ?

 • Stabilné spojenie
  Haylou GT2S prinášajú bezdrôtovú technológiu Bluetooth vo verzii 5.0. Vďaka tomu sú slúchadlá menej náročné na spotrebu energie a oneskorenie prenosu zvuku je výrazne znížené.
 • Kvalitný zvuk
  Membránové reproduktory v slúchadlách majú priemer 7,2 mm a sú vyrobené z polymérovej živice. Dosahujú výrazné basy v kombinácii s jasnými vysokými frekvenciami. Technológia DSP sa stará o vysokorýchlostné digitálne potláčanie šumu, čím je stereofónne prenášanie zvuku verné realite.
 • Dlhá výdrž
  Slúchadlá máju batérie s kapacitou 43 mAh a nabíjací box má akumulátor s kapacitou 310 mAh. Výrobca udáva výdrž na jedno nabitie až 12 hodín prehrávania hudby. Nabíjací micro USB kábel je súčasťou balenia.
 • Automatické spojenie
  Vytiahnutím slúchadiel z púzdra prichádza k automatickému spojeniu s telefónom, takže sa nemusíte trápiť s manuálnym pripojením zakaždým, keď budete chcieť počúvať hudbu či volať. Po ich opätovnom odložení do púzdra, sa slúchadlá automaticky dobijú zo zabudovaného akumulátora dokovacej krabičky.
 • Nenoste so sebou žiadne zbytočné káble
  Poslednou novinkou oproti predchodcovi je vylepšené nabíjacie púzdro, ktoré je vybavené nie len spomínanou zväčšenou batériou, ale aj zabudovaným nabíjacím káblikom, ktorý úplne odstraňuje potrebu nosenia ďalšieho nabíjacieho kábliku.
 • Jednoduché ovládanie
  Na bočnej strane oboch slúchadiel sú multifunkčné fyzické tlačidlá s notifikačnými LED diódami. Rôzne metódy zatláčania tlačidiel ovládajú konkrétne funkcie. Napríklad trojité poklepanie na ľubovoľné z tlačidiel vyvolá funkciu hlasového asistenta. Medzi podporované patrí Google asistent, Siri od Applu, či XiaoAI od Xiaomi. Tlačidlami je možné pozastaviť alebo spustiť skladbu, prijať alebo odmietnuť hovor a výhodou je aj možnosť prepínania pesničiek.

Technická špecifikácia

Všeobecné
Bluetooth: v5.0
Bluetooth profily: HFP/HSP/A2DP/AVRCP
Dosah bluetooth: do 10m
Meniče: 7.2mm s podporou AAC
Frekvenčný rozsah: 20 - 20 000 Hz
Aktívne potlačenie hluku: áno
Výdrž batérie: do 12 hodín hudby/hovorov
do 100 hodín v režime Standby
Kapacita batérie: 43 mAh každé slúchadlo
310 mAh nabíjací dock
Dotykové ovládanie: áno, tlačidlové

Obsah predajného balenia:

 • slúchadlá
 • špunty do uší
 • nabíjacia kolíska
 • nabíjací kábel
 • dokumentácia

Recenzia na Xiaomi Haylou GT2s TWS, black

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky