Xiaomi Mi inteligentná váha 2, white

Tento týždeň zakúpili 4 zákazníci
Nové
CENA S DPH
17,99 €
13,89
Kód produktu: 412382

POPIS: Xiaomi Mi inteligentná váha 2, white

Xiaomi Mi Smart Scale 2 je veľmi presná osobná váha, ktorú navyše môžete prepojiť aj so svojím smartfónom, ktorý Vám pomáha sledovať tak Vaše zdravie, ako aj zdravie Vašej rodiny. Váha je určená aj pre tých z vás, pre ktorých je aj malá zmena v telesnej hmotnosti dôležitá. Váha je totiž vybavená veľmi citlivým snímačom, ktorý zaznamená aj tie najmenšie rozdiely. Tomu bol prispôsobený aj softvér - ten bol vylepšený, čo dopomohlo k ešte presnejším výsledkom.

Prečo kúpiť Xiaomi Mi Smart Scale 2 ?

  • Osobná váha so skrytým LED displejom. Doprajte si veľmi presne meranie vďaka vysoko presnému G-senzoru z mangánovej ocele a sledujte Vaše pokroky a zmeny pomocou smart aplikácie Mi Fit. Automaticky dokáže rozpoznať každého člena rodiny s možnosť uloženia do pamäťi až 16 užívateľských profilov + nastavením režimu hosťa.
  • S presnosťou na 50 g možete s osobnou váhou Xiaomi detailne sledovať Vaše pokroky. Všetko je ešte pohodlnejším vďaka aplikáciám Mi Fit. Je kompatibilná so systémom Android 4.4 a vyšším a iOS 9.0 a novšie. Pre zobrazenie údajovej o hmotnosti a Vášho pokroku využíva aplikáciám prehľadné grafy. Zobrazuje tiez BMI index telesnej hmotnosti, podľa ktorého si môžete upraviť režim cvičenie či diétne plány.
  • Osobná váha Xiaomi Mi Smart Scale 2 je pokrytá tvrdeným sklom a vybavená zaujímavým LED displejom, ktory je však v režime spánku nenápadnom ukrytý. Akonáhle na váhu Xiaomi našliapnete, displej o 161 LED diódach sa zažne a ponúkne čisté a jasné zobrazenie. Displej váhy je navyše vybavený svetelným senzorom, ktorý upravuje jas podľa svojho okolia a zvyšuje tak čitateľnosť.
  • Kontrola kvality zahŕňa skúšku "drop testom" oceľovej loptičky z výšky jedného metra, aby sa zabezpečilo, že leštené sklo sa nerozbije ak náhodou naň niečo padne. Kryt akumulátora je umiestnený v spodnej časti, čím zabraňuje vniknutiu prachu a vlasov. Tieto a ďalšie kontroly zabezpečujú najvyššiu úroveň kvality.
  • Synchronizujte dáta alebo aktualizujte firmvér otvorením zariadenia Mi Fit na telefóne, keď je v dosahu Mi Smart Scale 2. Len 3x batérie AAA Vám vydržia rok používania vďaka technológii Bluetooth 5.0 s nízkou spotrebou energie.

Technická špecifikácia

Všeobecné vlastnosti
Bluetooth: 5.0
Rozmery: 280 x 280 x 22 mm
Hmotnosť: 1,2 kg
Materiál: tvrdené sklo / plast
Kompatibilita: Android 4.4 a vyšší
iOS 9.0 a vyšší
Merania
Rozsah merania: 100g - 150 kg
Meranie BMI: Áno
Presnosť váhy: do 50 g

Obsah predajného balenia:

  • Xiaomi Mi Smart Scale 2
  • Dokumentácia

Recenzia na Xiaomi Mi inteligentná váha 2, white

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky