Xiaomi Mi Selfie Stick Tripod - Bluetooth selfie tyč, Black

Nové
CENA S DPH
29.99 €
23.99
Kód produktu: 399684

POPIS: Xiaomi Mi Selfie Stick Tripod - Bluetooth selfie tyč, Black

Umiestňujete radi na sociálne siete svoje autoportréty z výletov či párty? Zabudnite na fotografie, kde kamarátovi chýba polovica hlavy a kúpte si senzačnú čiernu selfie tyč Xiaomi Mi Selfie.

Prečo kúpiť Xiaomi Mi Selfie Stick Tripod

  • selfie tyč a tripod v jednom - Nová selfie tyč od spoločnosti Xiaomi disponuje 360 ??° otočným stojanom pre mobilný telefón, samostatnou bluetooth samospúšťou, ktorú je možné vybrať z rukoväte selfie tyče a materiálom z hliníkovej zliatiny, ktorý je protišmykový.
  • samostatné diaľkové ovládanie Bluetooth - ponúka odnímateľné Bluetooth diaľkové ovládanie, ktoré je štandardne umiestnené v rukoväti a dokonale tvorí jednotné telo samotnej selfie tyče. Osloboďte svoje ruky a snímajte skvelé fotografie.
  • 360 ° otočný stojan a nastaviteľná dĺžka - K dispozícii je tiež otočný držiak mobilného telefónu pomocou ktorého ho možno otočiť o 360 ° alebo nastaviť dĺžku posunu nôh tripodu. Držiak selfie tyče pojme mobilné telefóny so šírkou 56 - 89 mm.
  • kompaktná a ľahká - Mi Bluetooth Selfie Stick váži iba 155 gramov, možno ju teda ľahko umiestniť do vrecka alebo batohu a ľubovoľne prenášať.
  • protišmykový dizajn rukoväte a podstavce - nahrávanie videa a robenie fotiek bude stabilnejšie a prirodzenejšie vďaka skvele spracovanému dizajnu selfie tyče Xiaomi.
  • hliníková zliatina - konštrukcia selfie tyče Xiaomi je veľmi pevná, nekĺže a je ľahká

Technická špecifikácia

Typ: Selfie tyč
Farba: čierna
Konektivita: Bluetooth 3.0
Kompatibilita OS: Android 4.3, iOS 5.0 a vyšší
Rozhranie: MicroUSB
Rozmery: 45 x 49,5 x 190 mm
Hmotnosť: 155 g

Recenzia na Xiaomi Mi Selfie Stick Tripod - Bluetooth selfie tyč, Black

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky