Zadný kryt Silicone Grip Cover pre Samsung Galaxy S24 Ultra, svetlomodrá

Nové
CENA S DPH
54,90
Cena bez DPH: 45,75
Kód produktu: 471560

POPIS: Zadný kryt Silicone Grip Cover pre Samsung Galaxy S24 Ultra, svetlomodrá

O produkte

 • Štýlové pútko pre stabilnejší úchop
  Vrhnite sa do víru každodenných povinností s odolným silikónovým krytom zariadenia Samsung z rady Galaxy S24, ktorý je podporený praktickým pútkom pre istejšiu manipuláciu. Stačí, keď do pútka vsuniete dlaň a jednou rukou môžete ľahko vybaviť prichádzajúce hovory, odpovedať na správy alebo prehliadať sociálne siete.
 • Ako dotyk hodvábu
  Silikónový zadný kryt s pútkom sa mimoriadne príjemne drží – jeho hodvábne mäkký povrch poskytne vašim dlaniam komfortný pocit pri používaní aj počas dlhého pracovného dňa. Jednoducho pohodlie nadovšetko!
 • Prispôsobte si dizajn pútka podľa seba
  Vyjadrite svoje pravé ja a vyberte si z bohatej ponuky zábavných dizajnov ten svoj. Vymieňajte ich podľa nálady, alebo napríklad aktuálneho outfitu a buďte neustále trendy.
 • Spoločne k zelenším zajtrajškom
  Zakúpením originálneho príslušenstva Samsung pre sériu Galaxy S24 ochránite svoj telefón i našu planétu. Pri jeho výrobe sa v maximálnej možnej miere používajú recyklované materiály, vďaka čomu získal medzinárodný certifikát UL, ktorý označuje výrobky s nízkym vplyvom na životné prostredie a prírodný ekosystém.

Produktové video

Recenzia na Zadný kryt Silicone Grip Cover pre Samsung Galaxy S24 Ultra, svetlomodrá

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky