Zadný kryt Tactical MagForce Hyperstealth pre Apple iPhone 12/12 Pro, zelená

Nové
CENA S DPH
14,99
Kód produktu: 468120

POPIS: Zadný kryt Tactical MagForce Hyperstealth pre Apple iPhone 12/12 Pro, zelená

Tactical MagForce Hyperstealth vyniká jednoduchým farebným designom, ktorý všade zapadne a hlavne chráni tvoj iPhone.

O produkte:

 • ČISTÝ DIZAJN
  Čistý dizajn s transparentnou plochou dodá púzdru jednoduchosť, ergonomickosť a jednoduchý cieľ. Jadro krytu je odolné proti nárazu a ochranný mantinel chráni obrazovku telefónu pri páde alebo položením displejom dole. Okolo šošoviek fotoaparátu je dominantný ochranný rám. Rám je o niečo vyššia ako daná sústava šošoviek a chráni ich tak pred poškriabaním a zničením.
 • MAGFORCE
  Kryt Tactical MagForce Hyperstealth disponuje podporou Apple MagSafe. V kľude teda môžeš využívať bezdrôtové nabíjanie alebo ostatné magnetické možnosti Apple MagSafe.
 • NEODOLATEĽNE ODOLNÝ
  Pri výrobe sa použili veľmi odolné materiály a aplikovali najnovšie technológie pre čo najlepší výstup ochrany. Telefón tak zostane v bezpečí aj v tých najextrémnejších podmienkach.
 • KONEKTORY
  Vďaka precíznemu prevedeniu zostávajú všetky konektory a tlačidlá telefónu prístupné. Stav na kryty Tactical a zaisti si absolútnu ochranu.
 • BE ECO
  V Tactical majú radi prírodu. Všetky ich produkty sú balené do ECO škatuliek z recyklovaného papiera tak, aby čo najmenej zaťažovali životné prostredie.

Recenzia na Zadný kryt Tactical MagForce Hyperstealth pre Apple iPhone 12/12 Pro, zelená

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky