GP Alkalická batéria Super LR6 (AA), 4 kusy

Tento týždeň zakúpili 3 zákazníci
Nové
CENA S DPH
2,29
Kód produktu: 463647

POPIS: GP Alkalická batéria Super LR6 (AA), 4 kusy

GP Super

Základný rad alkalických batérií vyniká dobou prevádzky v energeticky nenáročných zariadeniach. Výkonnosť týchto batérií najlepšie vynikne pri použití v prístrojoch s malým dlhodobým odberom prúdu ako napr.: diaľkové ovládače, hodiny, budíky, kalkulačky, rôzne bezdrôtové čidlá a číselníky. Oproti zinkovouhlíkovým a zinkovochloridovým batériám disponuje dlhou skladovateľnosťou až 7 rokov. Ich pracovná teplota je -20 °C do +54 °C.

O produkte

 • Popredný výrobca batérií
  Spoločnosť GP Batteries patrí medzi 5 najväčších výrobcov batérií na svete, spotrebných batérií produkuje najviac z celej juhovýchodnej Ázie, vlastní najmodernejšiu plne automatizovanú linku na výrobu alkalických batérií a najväčšiu linku na nabíjacie batérie v Číne. Za viac ako 50 rokov svojho pôsobenia získala mnoho patentov a ocenení. Preto jej môžete plne dôverovať.

 • Základná výbava každej domácnosti
  Batérie GP Super Alkaline patria k základnej výbave každej domácnosti. Najlepšie ich využijete vo všetkých prístrojoch s nízkym odberom prúdu, ako sú budíky, TV ovládače, hračky, diaľkové ovládania, bezdrôtové myši od počítača alebo klávesnice. Oproti obyčajným zinkouhlíkovým alebo zinkochloridovým batériám vás zásobia až 7 krát väčším množstvom energie.

 • Po rokoch stále plné energie
  Jednorazové batérie sa bežne odporúča skladovať najdlhšie 5 rokov. Potom už strácajú svoju výdrž a zvyšuje sa riziko ich vytečeniu. Alkalické batérie GP vám vydržia ako nové o 2 roky dlhšie.

 • Optimálny výkon cena-výkon-životnosť
  Väčšina z nás hľadá pri kúpe jednorazových batérií optimálny pomer cena-výkon-životnosť. Tieto tužkové alkalické batérie uspokojujú všetky potreby naraz. Za minimum peňazí vám napr. budík rozzvonia na 500 dní a obľúbenú hračku vášho potomka oživia na 17 hodín.

 • Maximálna ochrana proti vytečeniu
  Táto najvyššia rada GP alkalických batérií je opatrená ochranou proti vytečeniu. Tak ich môžete používať, kým majú dostatok energie na napájanie vášho zariadenia, bez toho aby vytiekli a poškodili vašu elektroniku.

 • Od expertov na batérie
  Kvalitné AA batérie nerastú na stromoch. Za ich existenciou stoja roky výskumu, pod taktovkou skúsených vývojárov, a modernej výrobnej linky. Spoločnosť GP sa môže pochváliť obomi. Vďaka tomu vás už desiatky rokov zásobuje batériami prvotriednej kvality.

Kľúčové vlastnosti

 • Základný rad alkalických batérií
 • Chemické zloženie alkalické
 • Napätie 1,5 V
 • Kategória/rada Super Alkaline

Technická špecifikácia
Veľkosť batérie AA
Napätie batérie 1,5 V
Chemické zloženie Alkalické
Možnosť nabíjania Nie
Prevádzková teplota -20 °C až +54 °C
Kapacita Neuvádza sa
Hmotnosť 24 g
Rozmery 14,5 × 50,5 mm

Obsah balenia:

 • 4 ks, blister
 • Dokumentácia

Recenzia na GP Alkalická batéria Super LR6 (AA), 4 kusy

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky