Niceboy RAZE Mini 4

Nové
CENA S DPH
19
Kód produktu: 463537

POPIS: Niceboy RAZE Mini 4

V malom tele veľký zvuk

Všestranný prenosný reproduktor Niceboy RAZE Mini 4 s výkonom 5 W prekvapí svojim zvukom. Technológia MaxxBass zabezpečí efektívne vyváženie zvuku pre presné podanie bez skreslenia s bohatšími basovými frekvenciami. O kvalitný prenos sa postará Bluetooth 5.3 a vďaka True Wireless Stereo technológii môžete prepojiť dva reproduktory pre stereo ozvučenie. Vezmite ho so sebou kamkoľvek - 8-hodinová výdrž batérie a stupeň krytia IPX5 robia z tohto malého reproduktora skvelého spoločníka.
mini4

O produkte

 • Kompaktné rozmery
  Niceboy RAZE Mini 4 je pripravený ísť s vami kamkoľvek - vďaka rozmerom len 10 x 10 x 4 cm a praktickému prenosnému pútku je naozaj jednoduché ho zobrať so sebou aj do malej tašky či zavesiť na batoh.
 • Kvalitný zvuk s posilnenými basami
  5 W je dostatočný výkon pre menšie posedenia či počúvanie doma. Technológia MaxxBass naviac dodá basám hĺbku a aby bol prenos čistý a bez prerušení, reproduktor je vybavený Bluetooth 5.3.
 • Integrovaný mikrofón aj rádio
  Vybavte si svoje hovory hands-free vďaka zabudovanému mikrofónu. Reproduktor má navyše tiež FM rádio, takže pokiaľ je váš zdroj hudby vybitý, nemusíte ostať v tichu.
 • Pripravený na pobyt vonku
  Nebojte sa ho zobrať von. Vďaka výdrži batérie až 8 hodín na jedno nabitie a vodeolnosti so stupňom krytia IPX5 s vami reproduktor zvládne aj výlety či pobyt v blízkosti vody. A keď sa batéria vybije, poľahky ho opäť nabijete pomocou univerzálneho USB-C.
 • Počúvajte stereo
  Vo výbave reproduktora nechýba tiež technológia True Wireless Stereo, ktorá umožňuje bezdrôtovo prepojiť naraz dva reproduktory a počúvať tak obľúbené skladby v stereo kvalite.
mini4

Technická špecifikácia

Výstupný výkon: 5 W RMS
Citlivosť: 85 dB
Frekvenčná odozva: 150 Hz – 20 kHz
Impedancia: 4 Ohm
Bluetooth verzia: 5.3
Podporované Bluetooth kodeky: SBC
Podporované Bluetooth profily: A2DP, AVRCP, HFP
Typ batérie: Li-ion polymérová 800 mAh
Stupeň krytia: IPX5
Čas prehrávania hudby: až 8 hodín (záleží na úrovni hlasitosti a zvukovom obsahu)
Rozmery: 100 x 100 x 40 mm
Hmotnosť: 220 g

Obsah predajného balenia:

 • Niceboy RAZE Mini 4
 • USB kábel typu C
 • Návod

Recenzia na Niceboy RAZE Mini 4

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky